dřevěný plot

Zahradní architektura

Zahradní architektura

V současném trendu vytváření návrhu zahradní architektury  je použití materiálů přírodního charakteru, které spíš s okolím splývají než vytváří kontrasty. Tento přístup tvorby je charakteristrickým pojetím mistrů oboru, např. při vytváření zenové zahrady. Člověk by pomalu nepoznal, že dílo vychází z lidské ruky. Materiály jsou voleny tak, že se navzájem doplňují a vyvažují. Pokud někdo vytváří zahradu přírodního rázu, potom kámen, voda a dřevo v kombinaci s lidskou fantazií a vhodně zvolenou vegetací, je ta neskvělejší volba k vytvoření unikátního rázu zahradní architektury

Plotek k záhonům

K základním prvkům zahradní architektury patří tvorba záhonků. Pro vymezení záhonků a ochranu před domácími zvířaty je zde plotek, přes který lze snadno překročit. Výška cca 50-60 cm.

Pole jsou vyráběna v délkách 100, 200 cm, tak si snadno vytvoříte dělení zahrádky dle vaší libosti.

Cena za 1 metr délky 350,-.

K montáži jsou použity akátové kůly o délce 1m. Cena kůlu zde.

Cena je konečná nejsem plátce DPH.

štípaný plot k záhonu
dřevěný plot KLASIK

Akátový plot

K ohrazení Vaší zahrady jsme připravili opravdu skvělý plot vyrobený z trvanlivého akátového dřeva a pozinkového drátu. Akátové dřevo je pro své vlastnosti čím dál více oblíbenější v tvorbě zahradní architektury.

dřevěný plot-akát vázaný drátem
Klasik 160cm

Vyvýšené záhony

Za pomocí kůlů a akátových odštěpů lze snadno tvořit vyvýšené záhony, které jsou velmi oblíbené prvky zahradní architektury.

vyvýšený záhon
vyvýšené záhony

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Exit mobile version