dřevěný plot

DŘEVĚNÝ PLOT

Bezúdržbový dřevěný plot ze štípané borovice a akátu. Akátové štípané plaňky svázané drátem. Ploty, které zajistí ochranu Vašeho majetku, soukromí a vytvoří příjemný životní prostor ve Vašem nejbližším okolí.

Vítáme všechny, kteří se nechají potěšit kouzlem dřeva a fantazií přírody. Kdo kráčí po této cestě, dobře zná její sílu a přirozenou krásu, která pozitivně ovlivňuje lidské smýšlení a život. Pravda je taková, že všichni pocházíme z džungle, která nám byla skrýší a domovem a během evoluce jsme tuto džungli zase postupně opouštěli. Jenže džungle neopustila nás a proto vše z ní je nám blízké a osobní.

regionální produkt České středohoří-štípané ploty

Štípaný dřevěný plot

Plot s fantazií přírodní linky a originální patinou starého dřeva s kresbou dřevních vláken. Prostor, kde nám příroda dokazuje, že ploty ze štípaného dřeva vytvoří pro oko přirozenou harmonickou podívanou a rytmus plotového pole je díky fantazii přírody nekonečná podívaná.

oslík a dřevěný plot

 

dřevěný plot a oslík
…přirozená krása a bezpečí

Každý, kdo vnímá přirozený svět kolem sebe ví, že příroda se projevuje svoji nejpřirozenější vlastností- možné je úplně vše.

Je skvělé, že část z tohoto zázraku si můžeme projektovat do svého nejbližšího životního prostoru a obklopit se plotem z naštípaného dřeva, které nám navíc prokazuje krom estetických i skvělé užitné vlastnosti.

Musím přiznat, že nejsem příznivcem zábran, jež vytváří mezi lidmi překážky a hranice, ale pravda už je taková…

….a člověk také

Tak ať ten svůj plot přeskočíme.

Věci a kouzla jsou, a k lidem přícházejí někdy viděny a někdy očím zastřeny,záleží pouze na tom, jak jsou otevřeny…

Všem přeji krásný den Jan Tyle.

Pokud Vás zajímají informace o vypalování značek a grafik do dřeva zkuste kliknout zde. Tradiční a přece neobvyklé spojení dřeva a ohně.

akátový plot

 

plot Klasik 140cm
dřevěný plot ŠTÍPÁK

 

dřevěný plot ŠTÍPÁK

 

plot ŠTÍPÁK

 

plot ŠTÍPÁK

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Exit mobile version