Dřevěné Brány a branky

Naše brány a branky jsou sice dřevěné, ale pevně stavěné. Pevné kování závěsů z naší kovárny  a čepovaná konstrukce za pomocí kvalitních spojovacích materiálů zajišťují bezproblémový dlouhodobý provoz.

branka k akátové ohradě

Ke každému plotu máme v nabídce odpovídající typ brány a branky. Materiál bran je stejný jako materiál plotu, tedy pro plot typu KLASIK a ŠTÍPÁK je materiálem štípané břevna z borovice pro akátový plot vázaný drátem jsou materiálem řezané akátové latě, na které je připevněn akátový plot.

brána 3,5m KLASIK
akátový plot realizce brány

Brány a branky splývají pohledové s ostatními prvky, tj. při běžném pohledu vytváří oplocení jednotný celek.

Kování bran a branek je z naší kovářské dílny, hlavní závěsy jsou pro většinu typů vytvořeny z pásoviny 40mm a síle 6mm, která je na konci pro čep stočená a na druhém konci rozkovaná. Závěsy jsou ke dřevu přichyceny nakovaným vrutovým šroubem 10mm s čtyřhrannou hlavou.

Dřevěné brány a branky jsou standartně zavěšeny na akátových kůlech, montáž lze však uskutečnit i na stávající konstrukce, např. na železný nebo betonový sloupek.

branka, závěs na kovový sloupek se zámkem MYŠÁK

Pokud máte požadavek na bránu k plotu ŠTÍPÁK velikosti od 160cm výšky nebo příliš dlouhého křídla brány, je zapotřebí vytvoření takové konstrukce brány, která má točnu opřenu o zem a pouze vrchní závěs je zakotven k sloupu.

konstrukce brány
křídlo brány 3m

Dřevěné brány a branky dodáváme ve velikostech dle požadavku zákazníka, běžně požadované velikosti jsou cca 3-4m šíře s dělením na dvě stejná křídla. Můžete například vytvořit kombinaci jednoho křídla na zástrč do země a druhé křídlo funguje jako branka.

K našim dřevěným brankám Vám můžeme nabídnout zavírání na zástrč nebo zámek MYŠÁK, vrata jsou na dřevěnou závoru, kterou lze zajistit řetězem se zámkem.

branka se zástrčí
dřevěné ploty-brána
dřevěné ploty-branka
křídlo brány
křídlo brány
brána 3,5m
brána 3,5m výška 2m
branka ŠTÍPÁK 200cm, výroba
Exit mobile version